Останні відгуки

  • Загальне враження:Дуже класний заклад, атмосферно так, цікавий інтерєр, досить смачна кухня, гарна подача страв)ціни помірні
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:непоганіий заклад, смачні круасанчики і запашна кава)затишно, спокійно)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:якісь неоднозначні відчуття після перегляду цього фільму, вроді і сподобався, але якось закінчився швидко, і сюжету по суті нема, трохи скучний
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:ціни помірні, не подобається те, що всі продукти і страви відкриті, і всі люди ходять біля них, кашляють...не гігієнічно якось
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:коли б не замовляла- завжди доставляють вчасно, роли свіжі, смачні, не розвалюються і просто тануть у роті) раджу)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:було дуже круто, не жалі ющо пішла, і обовязково ще раз  піду на їхній концерт 14 лютого )
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:непогане кафе) кухня смачна, вибір страв великий, персонал привітний, ціни помірні)Доповне...
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:була два рази) досить непоганий фільм, хороший сюжет, цікаво було дивитись) була два рази)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:Чудово є те що тут проводять майстер класи, що розвиває моторику дітей та зближує батьків т...
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:мені чомусь не дуже сподобався фільм, деколи були смішні епізоди, але все одно -не те )
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:дуже атмосферний заклад, гарна подача страв) чізкейки, сирнички- просто пальчики оближеш)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:непоганий фільм)  досить цікавий сюжет, гра акторів)дітям сподобався фільм)
    більше 7 років тому
  • Загальне враження:просто без слів! ні одне різдво не проходить без перегляду цього фільму! по 2-3-4 рази)
    більше 7 років тому